loading...

اخبار شهرستان آغاجاري

این وبلاگ اخبار شهرستان آغاجاری را منعکس می نماید

بازدید : 108
دوشنبه 25 آبان 1399 زمان : 14:38

شهردار آغاجاری در جلسه شورای اداری شهرستان معارفه شد

🔸به گزارش روابط عمومی‌فرمانداری آغاجاری جلسه شورای اداری به ریاست خدری سرپرست فرمانداری و با حضور حجت الاسلام موسوی امام جمعه، اعضای شورای تامین و اداری روز دوشنبه 19 آبان ماه برگزار و در این نشست با قرائت حکم صادره از سوی استاندار خوزستان، علی نصیریان به عنوان شهردار آغاجاری معارفه شد.

🔸خدری سرپرست فرمانداری با تقدیر از زحمات بوستان افروز شهردار سابق و تبریک به علی نصیریان شهردار آغاجاری اظهار داشت: شرایط کار در شهرداری آغاجاری به علت محدودیت‌های مالی و شرایط اقتصادی موجود در جامعه، سخت است و انتظار ما از شهردار جدید، سر و سامان دادن به شرایط نامناسب و عملکرد نامطلوب در گذشته می‌باشد.

🔸رئیس شورای اداری آغاجاری افزود: شهرداری پیش آهنگ هر شهر می‌باشد و زمانی که وضعیت شهر نامرتب باشد، دیگران به سایر ارگان‌ها توجهی نمی‌کنند و تنها شهرداری در تیررس خواهد بود. تکمیل پروژه‌های نیمه تمام شهری، تعامل با پیمانکاران و پیگیری مطالبات شهرداری در اولویت کارهای شهردار قرار گیرد.

🔸خدری گفت: شهردار می‌بایست ضمن تعامل با اعضای شورای اسلامی‌شهر، از تمامی‌ظرفیت‌های مجموعه شهرداری و پرسنل استفاده نموده و یک منبع درآمد ثابت برای شهرداری تامین نماید تا وابسته به شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری نباشد.

************

با حکم صادر شده از سوی بهرامی‌نیا مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌‌‌ای استان خوزستان، آقای محمد طیبی زادیان به عنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌‌‌ای شهرستان آغاجاری منصوب شد.

************

لزوم پیگیری معضل سگ‌های بلا صاحب

مشایخی معاون فرماندار شهرستان آغاجاری گفت :

🔸ضروری است شهرداری هرچه سریعتر نسبت به مدیریت سگ‌های بی صاحب در سطح شهر آغاجاری اقدام کند.

🔸وی با بیان اینکه مسئولان شهرداری هرچه‌ سریعتر نسبت به رفع مشکلات موجود در زمینه مدیریت سگ‌های بی صاحب اقدام کنند گفت : تا یک هفته آینده گزارش این کار در جلسه پیش رو توسط شهرداری ارائه شود.

🔸وی افزود :

طی این هفته خیابان‌های اصلی شهر که تردد بیشتری دارند از سگ‌های بی صاحب پاکسازی شود تا در آینده برنامه جامع و کاملی با حضور شهردار آغاجاری در دستور کار قرار گیرد

🔸عدم ارائه راهکار و نبود برنامه ریزی مناسب موجب شده است تا رشد جمعیت این سگ‌ها درون شهر نگران کننده شود و نارضایتی عمومی‌را در پی داشته باشد

************

🔴کشف آرد خارج از شبکه در شهرستان آغاجاری

🔸مردانی سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان آغاجاری از کشف و توزیع آرد خارج از شبکه خبر داد.

🔸وی افزود : طی بازدیدهای نوبه‌‌‌ای بازرسین این اداره واحد متخلف شناسایی و پرونده جهت رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

************

دکتر صدیقی مدیرکل بهزیستی استان خوزستان به دعوت محمدطلا مظلومی‌در سفری یک روز به بهبهان و آغاجاری، مشکلات این شهرستان‌ها را بررسی کرد.

🔶نماینده بهبهان وآغاجاری در تشریح جزئیات این دیدارها گفت: دکتر صدیقی با حضور در شهرستان آغاجاری و شرکت در جلسه شورای اداری این شهرستان، ضمن شنیدن مشکلات مددجویان این شهرستان قول مساعد جهت پیگیری و رفع مشکلات این عزیزان را دادند.

🔶محمدطلا مظلومی‌در خصوص مشکلات مددجویان و معلولین شهرستان بهبهان نیز گفت: در وضعیت موجود، نیاز عمده معلولین و مددجویان، توجه بیشترین مسئولین به آنها و حفظ ارتباط بین مسئولین و این قشر است.

🔶مظلومی‌تصریح کرد: عمده مشکلات مددجویان و معلولین حول مباحث معیشتی و اشتغال است.

🔸 وی در ادامه گفت: افزایش قیمت کالاها به ویژه اقلام دارویی، فشار زیادی را به این قشر جامعه وارد کرده، که نیاز به حمایت ویژه مسئولین مربوطه جهت کمک هزینه دارویی و تانین داروهای خاص دارد.

🔶 مظلومی‌اظهار کرد: در این دیدار در مورد تعاونی مسکن معلولین نیز گفت گویی بین مسئولین و معلومین جهت مرتفع نمودن مشکلات این حوزه صورت گرفت.

************

در رقابت‌های فوتبال قهرمانی بازی‌های باشگاهی شهرستان آغاجاری در مجموعه ورزشی تختی برگزارشد که طی آن تیم‌های فوتبال اتحاد و استقلال در یک دیدار حساس به میدان رفتند که دراین مسابقه ۴ بار توپ از خط دروازه استقلال اغاجاری گذشت که در مجموع ۴ بر 0به نفع اتحاد اغاجاری به پایان رسید و تیم اتحاد قهرمان بازی‌های باشگاهی شهرستان آغاجاری در سال ۹۸_۹۹شد

************

🔶به گزارش روابط عمومی‌دفتر ارتباطات مردمی‌نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی‌؛ مهندس محمدی مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب به دعوت محمدطلا مظلومی‌از بخش زیدون و شهرستان آغاجاری بازدید کرد.

🔶نماینده بهبهان و آغاجاری اظهار کرد: با توجه به مسئولیت‌های اجتماعی که مجموعه نفت بر عهده دارد باید اهتمام کامل در جهت کمک به مناطق کم برخوردار گام بردارد.

🔶 مظلومی‌دربازدید از قسمت شمالی بخش زیدون بیان کرد: با توجه به وجود تاسیسات نفتی در نزدیکی روستای شله زار و بوجود آمدن مشکلاتی برای ساکنین این روستا مقرر گردید مناطق نفت خیز جنوب با تامین امکانات و پشتیبانی این روستا، جابجا گردد.

🔶 وی در ادامه گفت: مناطق نفت خیز جنوب تعویض لوله آبرسانی زیدون و احداث برج نوری سه راهی تل گوینه را در الویت‌های کاری خود قرار داد.

🔶مظلومی‌تصریح کرد:با توجه به نیاز مردم منطقه زیدون به درمانگاه مجموعه نفت عهدار تامین اقلام و تجهیزات مورد نیاز این درمانگاه گردید.

🔶عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی‌اظهار کرد: به همراه مدیرعامل محترم مناطق نفت خیز جنوب از مناطق بافت فرسوده و کم برخوردار شهرستان آغاجاری بازید صورت گرفت.

🔶 مظلومی‌در ادامه بیان کرد: وجود منازلی در نزدیکی چاه‌های نفتی وجود دارد که با کمک و پشتیبانی مجموعه باید به جای دیگر منتقل شود.

🔶نماینده بهبهان و آغاجاری تصریح کرد: با توجه به نیاز مبرم مناطق کم برخوردار آغاجاری به تحول اساسی مقرر گردید فرمانداری این مشکلات را اولویت بندی کند و با برگزاری جلسات تخصصی این مشکلات برطرف گردد.

با روشهای علمی معتبر زبان انگلیسی را سریع تر از گذشته بیاموزید!
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

آرشیو
آمار سایت
 • کل مطالب :
 • کل نظرات :
 • افراد آنلاین :
 • تعداد اعضا :
 • بازدید امروز :
 • بازدید کننده امروز :
 • باردید دیروز :
 • بازدید کننده دیروز :
 • گوگل امروز :
 • گوگل دیروز :
 • بازدید هفته :
 • بازدید ماه :
 • بازدید سال :
 • بازدید کلی :